ANATHEM-ul ce va sa vie! - Biblioteca lui Liviu

In curind una din cartile de capatai ale sefeului va aparea in romana. Moshul SF impreuna cu consoarta din dotare a terminat traducerea uneia din cartile SF ale deceniului trecut, la traducere a mai avut o contributie destul de mare motanul supranumit Piticul. Le multumim pe aceasta cale si asteptam aparitia cartii mamut de cel putin 1000 de pagini.

Dar mai abitir multumim din inima si din suflet editurii LEDA care ne daruieste in prag de sarbatori aceasta superba carte.

posted by voicunike

4 comentarii la „ANATHEM-ul ce va sa vie!

1. bravo leda….ce se intampla cu ceilalti?
    mor cand vad atatia scriitori care nu se publica la noi.
    o gramada…..
    e atat de slaba oferta la noi….traducerile….eu nu pot sa cred ca un scriitor bun….scos in cateva mii de exemplare nu s-ar vinde…chiar asa de rau stam?