And the Winner is... - Biblioteca lui Liviu

Evident ca intrebarea concursului a fost una capcana la care DORU nu-a cazut in ea si a cistigat cele 6 (sase) carti.In total editura MILLENNIUM BOOKS a publicat 12 carti noi si revista Galileo nr.3 si care atentie! este o revista nu carte.

Deci cistigatorul concursului MILLENNIUM BOOKS este DORU fiind singurul care a raspuns corect.

Felicitari DORU!

In cel mai scurt timp vei fi contactat pentru a intra in posesia premiului.

Cit despre voi ceilalti nu fiti suparati pentru ca vor mai urma alte concursuri cu surprize fel de fel. Pironiti-va ochii pe monitoare si dati cu mouse-ul mai des pe FANSF.

posted by voicunike

7 comentarii la „And the Winner is…

1. Multumesc!!!Pentru mine e o mare surpriza cistigarea acestui premiu.Bafta tuturor la viitoarele concursuri.