Dezarticulat Books la Gaudeamus - Biblioteca lui Liviu

Editura serbează 3 ani de activitate anul acesta cu un stand solo și încăpător la cel mai mare târg de carte din România. Vor fi disponibile noile volume de poezii din colecția SUPERSONIC (o ocazie bună să achiziționezi antologia poetică a lui V.Leac, va fi lansată în cadrul evenimentului), reeditări din titluri mai vechi și te vei putea întâlni cu autorii și autoarele care au scos cărți la Dezarticulat (ocazie să iei autografe) și vei putea achiziționa tricouri, căni sau cărți poștale cu dacii. Ne vedem la Romexpo între 22-26 noiembrie!